Vidaron

Товарів, відповідних вашому запиту, не знайдено.

VIDARON

VIDARON це марка виробів для захисту та декорування деревини.
Марка яка натхнена Скандинавією, де мешканці вивчили секретні методики використання безцінного дару, яким є деревина. Вони навчилися вміло використовувати її, ніжно дбаючи про те, щоб деревина не втратила жодної зі своїх переваг. Назва марки асоціюється з Відаром, який у скандинавській міфології є покровителем дерев. Тепер ми можемо використовувати ці знання завдяки продуктам даної марки.
Дерев’яні альтанки, огорожі, перголи, малі і великі декоративні елементи – усі вони щодня піддаються руйнівній дії мінливих атмосферних умов, мікроорганізмів і комах. Це призводить до негативних змін, які називаються руйнуванням деревини і біокоррозією. Такі зміни можуть мати дуже різноманітний характер, суть, розмір і частоту виникнення. Щоб бути упевненим в тому, що матеріал, з якого виготовлені предмети, надовго збереже свої якості, необхідно забезпечити його ефективний і тривалий захист.

Бажаючи зберегти унікальні властивості деревини, ми повинні пам’ятати про її належний захист. Для цього ми пропонуємо Вам вироби марки VIDARON, які забезпечать оптимальний захист, збереження і декорування.

Всі результати пошуку