Sniezka

Відображаєтся єдиний результат
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
25.9грн
26.17грн

Компанія Sniezka

Sniezka продукція вперше потрапила на український ринок в середині 90-х років і швидко завоювала довіру і симпатії широкого кола споживачів, як якісна продукція за доступною ціною.
Основна мета компанії це постійне удосконалення та контроль якості продукції, що випускається. При виготовленні виробів використовується високоякісна європейська сировина та прогресивні сучасні технології. Вся продукція заводу є екологічно чистою, цілком безпечною для здоров’я людини та довкілля.
Також вироби внесені у реєстр екологічно сертифікованої продукції. Отриманий сертифікат дає підприємству право маркувати зазначені вироби національним екологічним знаком “Зелений журавлик”.

Продукція Sniezka

–  водоемульсійні фарби: Снєжка Eko, Снєжка Max White latex, Снєжка Design Lux, Снєжка Energy, Снєжка Fresh White, Снєжка Extra fasad, Снєжка Standart fasad, Ультра Бєль.
– шпаклівки: Акрил-путц старт, Акрил-путц фініш, Акрил путц фасад.
– грунтувальні засоби: Грунтовка глибокого проникнення, протигрибковий засіб “Пума”
– емалі та розчинники: “Акрилова емаль” із серії SUPERMAL, для олійно-фталевих виробів (деароматизований), для олійно-фталевих виробів, розчинник лаковий, розчинник для Снєжки на іржу.
– клей ” Паркетолеп ”
Всю продукцію ви можете придбати в нашому інтернет-магазині babak.com.ua

Окрім цього продукція за такими торговими марками:

VIDARON, FOVEO TECH

All search results