Knauf

Відображаєтся 1–12 з 18 результатів
70.92грн
129.4грн
146.26грн
127грн
145.71грн
136.45грн
112.87грн
102.67грн
163.86грн
239.85грн
133.26грн
158.26грн

Knauf – продукція компанії.

На сьогодні відома по всьому світу і на кожному будівельному майданчику використовуються матеріали цієї виробничої марки. Виробник дотримується ідеї, що кожен продукт можливо вдосконалити. Багато технологій, що застосовуються в сучасному будівництві, беруть свій початок в дослідницькому бюро виробничого підприємства, і концерн виділяє величезні кошти на вивчення нових продуктів і матеріалів.

Асортимент продукції Knauf

Є комплексним набором для проведення будівельних робіт. Концерн займається виробництвом різноманітних матеріалів, які застосовуються всюди в різних архітектурних проектах.

Основна лінійка представлена наступними товарами:

гіпсокартонні листи
– сухі будівельні суміші
– устаткування для проведення штукатурних робіт
– ізоляційні матеріали

Співзасновники компанії Knauf

Є брати Альфонс і Карл Кнауф, які заснували загальне підприємство в 1932 році. Вже тоді компанія зосередилася на вивченні нових будівельних матеріалів і стала розробляти нові склади для ефективнішого і швидшого зведення конструкцій.

Перша виробнича платформа була відкрита в 1949 році у Баварії і випускала різноманітні гіпсові суміші. Поступово, із зростанням популярності продукту, росла і кількість заводів. Проте, власники не збиралися зупинятися на випуску тільки одного продукту і частина коштів витрачалася на придбання невеликих компаній, які займалися випуском схожої продукції. Таким чином, народилася міжнародна мережа Knauf, яка складається з ряду виробничих об’єктів, розташованих по всьому світу.

У останні декілька років компанія вирішила взяти участь в громадській діяльності і виступила партнером в декількох культурних проектах. При цьому, концерн розрісся настільки, що в кожній країні

All search results