Колорування фарби Shtock

Колорування (тонування) – це швидкий спосіб підготовки фарб з необмеженою кількістю кольорів, шляхом додавання тонувальної кольорової пасти (барвника) до білої фарби.

Який би не був широкий вибір кольорів фарб в магазині, часом і його може не вистачити. Завжди хочеться, щоб колір вашої фарби був особливим, для цього і потрібно колорування (тонування) фарби.

Ви лише обираєте відтінок кольору, якій Вам потрібен, а комп’ютер апарату сам визначить пропорції фарби та барвника, які необхідні для отримання обраного Вами відтінку кольору. Не потрібно плутати звичайне змішування фарб між собою, для отримання іншого кольору (це називається лесування), з колоруванням.

Для колорування (тонування) фарби потрібна біла фарба (як основа), та кольоровий пігмент (барвник). Це дозволяє отримати різноманітні кольори фарб.

Зверніть увагу ! Коли ви обираєте відтінок кольору, слід пам’ятати, що відтінок фарби в каталозі на папері чи моніторі, виглядатиме трішки інакше від реального відтінку кольору.

Колір фарби в ємності перед нанесенням, теж може трохи відрізнятися від коліру фарби, після того, як вона висохне на предметі фарбування.

Також на відтінок кольору впливає різне освітлення приміщення.
Звістно ви можете самостійно зробити колорування (тонування), але при самостійному колоруванні дуже рідко вдається повторити необхідний результат і отримати той самій відтінок фарби.

Тому ми пропонуємо Вам скористатися комп’ютерним колоруванням в нашому інтернет-магазині Babak

Комп’ютерне колорування дає можливість повторити той самий колір, який ви колорували раніше . Але ми попереджаємо вас , якщо ви колоруєте (тонуєте) той самий колір фарби, але через декілька років, відтінок нової фарби, буде трохи відрізнятися від старої фарби і 100 процентної подібності не буде. Так як колір старої фарби за декілька років вигорає.


Всі результати пошуку