Як наносити Камінцеву штукатурку. Особливості її нанесення.

Камінцева штукатурка є матеріалом який застосовують для обробки і внутрішніх, і зовнішніх стін. До складу даного матеріалу входять натуральні мінеральні добавки, внаслідок чого він і отримав свою назву.

Особливості камінцевою декоративної штукатурки

Багато фахівців вважають , саме добавка у вигляді подрібнених каменів робить штукатурку незамінним облицювальним матеріалом, що володіє хорошими декоративними і експлуатаційними характеристиками. Діаметр мармурової крихти, в залежності від типу штукатурки, може становити від 0,1 до 0,5 см. Крім того, до складу матеріалу входить:

– білий портландцемент високої марки, що гарантує міцність основи.
– вапно, що надає матеріалу підвищені показники міцності після висихання .
– мінеральні наповнювачі, що зберігають жорстку структуру штукатурки .

Камінцева штукатурка :
– Це натуральність: всі складові, з яких виготовлена ​​штукатурка, мають природне походження. А це гарантує безпеку і екологічність.
– При засиханні матеріал утворює щільну кам’янисту поверхню, рівень поглинання вологи знижується до мінімуму. Завдяки цьому стіни не вбирають рідину і не піддаються руйнуванню і гниття. Покриття здатне зберігати свої якості не один десяток років.
– Матеріал здатний «дихати» , незважаючи на те що показник стійкості до стирання та механічних пошкоджень дуже високий.
– Облицювання є негорючою , що дозволяє широко використовувати її для внутрішніх робіт.
– При потребі поверхню можна помити. Це жодним чином не позначиться на якості шару штукатурки, а стіни завжди будуть мати чистий і естетично привабливий зовнішній вигляд.

Хороші експлуатаційні якості декоративної камінцевою штукатурки дозволяють провести весь цикл робіт з оздоблення власними силами.

Для роботи потрібно підготувати:
– звичайну штукатурку
– декоративну штукатурку
– спеціальну сітку
– жорстку щітку
– шпатель
– кельму
– грунтовку під штукатурку ( залежно від виду поверхні – для бетону, дерева або цегли )
– електродриль з насадкою міксер
– ємність для розмішування матеріалу
– захисні окуляри та рукавички

Коли всі потрібні інструменти і матеріали підготовлені, можна приступати до роботи. Спочатку слід очистити поверхню цоколя від старих забруднень, фарби, будівельного розчину і жиру. Якщо на поверхні виявилися тріщини або дефекти, їх необхідно закрити звичайним штукатурним розчином.
Просохлу штукатурку потрібно покрити грунтовкою. Для облицювання цоколя потрібно купувати грунтовку глибокого проникнення , яка не тільки зміцнює поверхневий шар, а й підвищує адгезію між декоративним покриттям і підставою.

Коли грунтовка просохне, наноситься декоративна штукатурка.
Розводити матеріал необхідно безпосередньо перед проведенням робіт.
Як правило, інструкція з розведення суміші вказана на упаковці. Зазвичай пропорції води і матеріалу складають 200 мл на 1 кг сухої суміші. Штукатурка відсипається в підготовлену ємність, в неї додається вода. Всі складові перемішуються електродрилем з насадкою міксер до повної однорідності. Після цього суміш слід витримати близько 5 хвилин і знову перемішати.

Останній етап – нанесення матеріалу на цоколь. Штукатурка наноситься за допомогою шпателя на невеликі ділянки поверхні і вирівнюється кельмою. Необхідно враховувати розмір фракцій наповнювача штукатурки. Так, якщо розмір каменю в суміші становить 5 мм, то і шар штукатурки не повинен перевищувати це значення.
При роботі небажано робити перерви, оскільки висихання розчину може призвести до погіршення його характеристик. А це загрожує виникненням тріщин на вже обробленої поверхні. Всі надлишки матеріалу необхідно акуратно знімати кельмою і відправляти в загальну ємність, де вони повинні перемішуватися з залишилася сумішшю. Аналогічним чином проводяться і роботи з облицювання стін всередині або зовні будинку.

Декоративна мінеральна штукатурка кращий матеріал для облицювання заміського будинку, який зберігає екологічність навколишнього середовища, не токсичний і не має запаху. При цьому робота з ним настільки проста, що з нею впорається навіть не спеціаліст. Зовсім невеликі витрати сил і часу дозволять захистити свій будинок від несприятливих впливів і надати йому красу і вишуканість.


babak
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку