Монтаж ринви (водостічної системи)

Установлення ринви (водостоку) передбачає монтаж труб зверху донизу,  при цьому коліно, муфту й злив установлюють розтрубом догори.

Монтаж системи здійснюють у такій послідовності:

1. У з’єднання «коліно-коліно» вставляють частину прямої труби неменше 60 мм (залежить від відстані між лобовою дошкою й стіною).
2. Далі складають необхідну фігурну частину, у яку заводять верхній кінець труби.
3. Систему кріплять до стіни за допомогою хомутів, відстань між якими становить до 1,8 м. Фіксуючим є лише один хомут, другий – напрямний. У деяких системах виробник рекомендує застосування хомутів – компенсаторів температурногорозширення. Хомут кріпиться під з’єднувачем.
4. Трубу виставляють строго вертикально під нахилом.
5. На нижній кінець закріпленої хомутами труби установлюють зливальне коліно (нижній край на відстані 25-30 см від Переглянути (відкриється в новому вікні)вимощення).
6. Якщо є дренажна система або дощоприймач, то нижній кінець труби заводять туди. З’єднання труб здійснюєтьсяза допомогою муфти (з’єднувача).
7. Кожну наступну трубу заводять у з’єднувач, установлений на попередній.
8. Під кожним з’єднанням кріплять хомут.
9. Залежно від конструктивних особливостей місця монтажу до лійки приєднують коліно потрібної форми або муфта. Якщо дах виступає за фасад, тоді застосовують два коліна й відрізок труби. Якщо дах без виступу, то використовують муфту.

Монтаж ринви здійснюють з урахуванням компенсації теплового розширення, використовуючи при цьому компенсаційні зазори. Так, на з’єднувачах труб у деяких системах є монтажні лінії. По цих лініях виставляють край труби залежно від температури повітря на момент монтажу. Оброблені силіконом ущільнювачі забезпечують гладке ковзання елементів при розширенні. Застосовуючи з’єднувач для труб, залишають повітряний зазор не менше 0,6-2 см.
А придбати товар, ви завжди можете у нашому інтернет-магазині https://babak.com.ua/

Правильний догляд за водостічними системами

Догляд за будь-якою водостічною системою необхідний для того, щоб продовжити строк її експлуатації.

Способи догляду за водостоками поділяють на:

1. Конструктивні – встановлення на покрівлі додаткових елементів:наприклад, снігозатримувачів, які запобігають накопиченню снігу та льоду. Окрім того, на покрівлі також монтують системи антиобледеніння. З плином часу слабшають і кріплення водостоків, тому їх слід періодично перевіряти й підтягувати.
2. Регулярне чи періодичне очищення та за потреби дрібний ремонт водостічної системи.

Будь-яка водостічна система потребує проведення планової щорічної ревізії для того, щоб вчасно виявити наявні поломки водостоку на стадії, придатній для ремонту.

Робити таку ревізію треба 2 рази у рік – вкінці осені й ранньою весною.. Восени водостоки забиваються опалим листям і сміттям, а на початку весни водостічну систему бажано очищати від льоду, снігу й бруду.

Для ліквідації сміття, з водостічних жолобів і лійок потрібна драбина та невелика пластикова лопатка. Після очищення великого сміття водостічний жолоб слід ретельно помити від залишків бруду й дрібного сміття. водою під тиском за допомогою шланга.
Ринви також можна промити таким самим чином.

Сильне забруднення можна усунути спеціальними мийними засобами для пофарбованих поверхонь або засобами для миття посуду.

Якщо металева водостічна система з полімерним покриттям має подряпини, їх потрібно негайно пофарбувати. Водостічну систему як металеву, так і пластикову не можна обробляти агресивними хімічними речовинами та розчинниками.

Всі комплектуючі ви можете придбати в нашому інтернет-магазині  babak.com.ua
Babak
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку