Перегородка з гіпсокартону.

  Як зробити каркас під гіпсокартон?

Якщо ремонт у власній квартирі робиться своїми руками, то питання як зібрати каркас під гіпсокартон рано чи пізно виникне сам собою. Адже гіпсокартонні листи – це оптимальний варіант для обробки стін.
Але бажання господаря будинку не означає, що даний процес може вийти сам собою, для цього потрібна інформація, яку надає ця стаття.


Каркас під гіпсокартон – підготовка

Як і будь ремонтний процес, збірка каркаса для гіпсокартону вимагає ретельної підготовки. Для цього потрібні наступні матеріали та інструменти :

Напрямні профілі;
стельові профілі;
прямі підвіси;
саморізи;
перфоратор;
шуруповерт;
схил і рівень;
ножиці по металу.

Майже це все ви можете придбати в нашому інтернет-магазині babak.com.ua

1-й перший етап у процесі спорудження каркаса з профілю для гіпсокартону – це проведення розмічальних робіт. З чого все починається? Першу лінію необхідно провести уздовж стіни на підлозі. Відстань від стіни до гіпсокартонної розмітки визначається шириною направляючого профілю та зазору, який буде використовуватися для проведення прихованої розводки комунікаційних мереж. Але необхідно звернути увагу і на рівність самої стіни.

Як зібрати металевий каркас для гіпсокартону та що для цього потрібно.
Тепер залишається тільки закріпити нижній профіль до підлоги, а верхній до стелі. Кріплення проводиться за допомогою дюбелів, відстань між якими можна вибрати в діапазоні 80-100 см. Ці два профілі створять вертикально рівну поверхню.

Далі робиться розмітка під проміжні, де будуть використовуватися ПП-профілі. Для цього необхідно провести на стіні декілька вертикальних ліній, які відкладаються від будь суміжної стіни на відстані 60 сантиметрів (це половина ширини гіпсокартонного листа). Вся справа в тому, що під цілий лист встановлюється три профілю: два по краях, один по центру. Якщо використовується неповний лист, ширина якого менше півметра, то установка проміжного профілю не потрібна.


Отже, розмітка під проміжні профілі зроблена, кожна лінія контролюється схилом. Після чого можна приступати до монтажу прямих підвісів. Це спеціальні металеві вироби, які кріплять профілі на відстані від стіни. Кріплення самих підвісів виробляється за допомогою дюбелів, відстань між ними варіюється в діапазоні 1,0-1,5 метрів.
Увага! Перед тим, як почати монтаж профілів ПП, необхідно їх зменшити на п’ять міліметрів. Це дасть можливість легко вставити профіль ПП в пн.

Тепер профілі ПП виставляються по лінії і кріпляться до профілів ПН саморізами з прессшайбой. А кріплення до підвісів виробляється спеціальними виступаючими пластинками, які загинаються всередину і кріпляться до профілю саморізами. На цьому металлокаркас для гіпсокартону можна було б вважати закінченим, але для додання більшої жорсткості є необхідність встановити горизонтальні перемички з направляючого профілю.
Ці перемички зазвичай встановлюють в місцях, де проходитимуть краю аркушів, а так само рівномірно розподіляють дві-три на всю довжину гіпсокартону. Кріпити перемички можна саморізами.

Маленькі поради

Якщо на гіпсокартонну стіну необхідно повісити важкі предмети, то під кріплення обов’язково заздалегідь встановлюється горизонтальний профіль, можна використовувати ті ж перемички.
Якщо стіна буде утеплятися, то зазор між нею і гіпсокартоном необхідно збільшити на товщину теплоізоляційного матеріалу.
Всі комунікаційні мережі проводяться після того, як каркас під гіпсокартон буде споруджено повністю. І тільки після цього можна встановлювати і кріпити самі листи.

Babak
Коментарів немає
Категорії:
Новини
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку